Ogłoszenia jesienne

1.
W dniu 28.09.2013 o godzinie 14.00 w DOA na ul. Poturzyńskiej 1 w Lublinie odbędzie się Grupa Wsparcia  Stowarzyszenia „Ukryty Skarb”
Wszystkich Serdecznie Zapraszamy!!!

2.
Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia sportowe  we wtorki  o  godzinie 18.30  na  salę Uniwersytetu  Przyrodniczego na ul. Głęboką.

3.
Przypominamy o  zajęciach z Hipoterapii  w Stajni &”Arizona”. Każde dziecko, które uczęszcza na zajęcia powinno ukończyć cykl zajęć do końca października.

4.
Zajęcia indywidualne z logopedii  dla grupy starszej dzieci odbywają się  w Centrum Diagnozy i Terapii „Usłyszeć Siebie” ul. Franciszki Arnsztajnowej 10 w Lublinie u pani Katarzyny Sienkiewicz www.tomatis-lublin.pl/ Zajęcia indywidualne z logopedii dla grupy  młodszej dzieci odbywają się  w Akademia Rozwoju Dziecka „Dobry Start” ul. Głowackiego 35, Lublin www.dobrystart.lublin.pl

5.
W październiku planowana jest wycieczka dla wszystkich chętnych dzieci do  Centrum Kopernika  w Warszawie.  Więcej informacji wkrótce.

6.
Niestety  już po wakacjach !!!  przypominamy o konkursie   na najciekawsze zdjęcie naszych  słodkich dzieciaczków z wakacji. Zdjęcia prosimy o  przesłanie na e-meila Stowarzyszenia. Czekają nagrody!!!

7.
Prosimy  o wpłatę składki rocznej w kwocie 50 zł.
Wpłatę prosimy dokonać na konto Stowarzyszenia!!!

Ukryty Skarb
Zapisy u Pani Prezes Izabeli Madej.

Konferencja „Ja też mam przyszłość”

I Pomorska Konferencja na rzecz osób z zespołem Downa „Ja też mam przyszłość” 26-27 października.2013, Hotel ORLE, Sobieszewo.

I Pomorska Konferencja Na Rzecz Osób z Zespołem Downa odbędzie się dzięki współpracy Fundacji JA TEŻ z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym, Polskim Towarzystwem Genetyki Człowieka oraz Miastem Gdańsk (a w szczególności Wydziałem Polityki Społecznej i Wydziałem Zdrowia). Konferencja ” JA TEŻ mam przyszłość” ma charakter konferencji naukowej. Przewodniczącym Rady Programowej konferencji jest prof. dr hab. n. med. Janusz Limon, Kierownik Katedry i zakładu Biologii i Genetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, przewodniczący Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.

http://www.jatez.pl/i-pomorska-konferencja.html